Product information:
Color: red, green, black, pink
Applicable Gender: Female
Function: quick drying
Fabric composition: Nylon
Sleeve length: short sleeve
Size: S,M,L
₹500.00
Buy it nowProduct information:
Color: red, green, black, pink
Applicable Gender: Female
Function: quick drying
Fabric composition: Nylon
Sleeve length: short sleeve
Size: S,M,L
| Weight | 0.20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 × 240 × 40 cm |
| Color | Black, Green, Pink, Red |
| Size | L, M, S |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.