Product information:
Upper material: canvas
Applicable gender: male
Upper height: low
Popular elements: waterproof platform
pattern: plain
Inside material: cloth
| Weight | 0.80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 × 220 × 230 cm |
| Color | Silver, White |
| Size | 35, 36, 37, 38, 39, 40 |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |




















There are no reviews yet.