Style: sports
Function: Wear-resistant
Suitable season: summer, winter, spring, autumn
Applicable gender: male
pattern: plain
Upper Material: Artificial PU
Sole Material: Rubber
Applicable sports: general
Wearing style: front tie
Popular elements: color matching, leather stitching
Heel shape: flat heel
Inside material: mesh
Opening depth: middle mouth (7-11CM)
Upper height: low
Toe shape: round head
Heel height: low heel (1-3CM)
Sole process: injection shoes
Insole material: textile
Style: Single shoes
Applicable scene: daily
Gross weight: 0.9
| Weight | 0.90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 300 × 105 cm |
| Color | Black, Blue, White |
| Size | 39, 40, 41, 42, 43, 44 |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |




















There are no reviews yet.