Product information:
Pattern: Other
Applicable sports: Hiking
Lining material: Mesh
Color: B- 2606 Black, B- 2606 Gray, B- 2606 Blue
Size: 39, 40, 41, 42, 43, 44
Cutting depth: shallow mouth (less than 7cm)
₹2,000.00
Buy it nowProduct information:
Pattern: Other
Applicable sports: Hiking
Lining material: Mesh
Color: B- 2606 Black, B- 2606 Gray, B- 2606 Blue
Size: 39, 40, 41, 42, 43, 44
Cutting depth: shallow mouth (less than 7cm)
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 × 200 × 100 cm |
| Color | B2606 Black, B2606 Blue, B2606 Gray |
| Size | 39, 40, 41, 42, 43, 44 |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.