Product information:
Style: Korean
Popular elements: cross straps
Toe shape: round toe
Upper Material: Artificial PU
Applicable gender: female
Heel height: low heel (1-3CM)
pattern: plain
Suitable season: summer, spring, autumn
Color: purple, light gray, pink
Sole Material: Rubber
Inside material: pu
Upper height: low
Heel shape: flat heel
Sole process: injection shoes
Wearing style: front tie
| Weight | 0.50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 320 × 220 × 100 cm |
| Color | Light Grey, Pink, Purple |
| Size | 35, 36, 37, 38, 39, 40 |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |




















There are no reviews yet.