₹1,099.00
Buy it now
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 × 400 × 50 cm |
| Color | Black, Blue, Claret Red 1, Claret Red, Dark Blue, Light Blue, Light Gray, Orange, Royal Blue, Tan 1, Tan, White |
| Size | L, M, S, XL, XS, XXL |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.